sobota, 04 październik 2014 13:46

Sieci współpracy i samokształcenia w ramach projektu "Gotowi do zmian"

Zapraszamy nauczycieli do uczestnictwa w czterech nowych sieciach współpracy i samokształcenia w ramach projektu "Gotowi do zmian" w roku szkolnym 2014-15. 

1. Praca z uczniem młodszym (w kontekście obniżenia wieku szkolnego). Zapraszamy nauczycieli klas I-III SP.
2. Jak wspierać dziecko w uczeniu się matematyki. Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych.
3. Praca z uczniem z dysleksją. Zapraszamy nauczycieli klas IV-VI szkół podstawowych, nauczycieli z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
4. Uczeń z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w przedszkolu i szkole ogólnodostępnej. Zapraszamy nauczycieli szkół i przedszkoli, chcących poszerzyć swoje umiejętności pracy z dzieckiem z Zespołem Aspergera, autyzmem, niepełnosprawnością ruchową, słabowidzącym lub słabosłyszącym.

Uczestnictwo w sieci współpracy i samokształcenia obejmuje udział w 4 spotkaniach sieci; dwa z tych spotkań ( 8 godzin) to szkolenia z ekspertem w wybranym przez uczestników sieci obszarze. Równolegle uczestnicy biorą udział w wymianie doświadczeń na platformie internetowej doskonaleniewsieci.pl

Istnieje możliwość udziału w więcej niż jednej sieci. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 606929688 lub adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 1631 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 październik 2014 22:22